Služby

Máte před sebou důležitou událost, na níž se chcete ukázat v tom nejlepším světle? Zvolení odpovídající dopravy je klíčovým aspektem pro zachování maximálního stylu při jakékoliv akci. A s tím vám rádi pomůžeme.

Zabýváme se pronájmem luxusních automobilů, které vám poslouží k mnoha účelům a budou vás reprezentovat přesně tak, jak potřebujete. Nabízíme vám široké spektrum vozů luxusních značek jako jsou Audi, BMW či Mercedes.

Naše luxusní vozy vám mohou posloužit jako hotelová doprava. Maximální komfort a požitek z jízdy jsou u našich automobilů naprostou samozřejmostí.

  • Hotelová doprava

    Budeme rádi, když využijete našich služeb k přepravě z letiště do hotelu, či z hotelu na letiště, nebo do jiných částí České republikyHotelová doprava v Brně

 

 

V naší nabídce služeb naleznete také pronájem limuzín, jež jsou velmi oblíbeným druhem dopravy při svatbách. Limuzínu vám přistavíme na místo určení po celém Brně či nabízíme možnost osobního řidiče.

Pronájem limuzíny na svatbu v Brně 

Na své si u nás přijdou také automobiloví nadšenci, kteří touží po zážitku z jízdy v silném automobilu, při níž se tají dech. Nabízíme zážitkovou jízdu v Mercedes cl63 amg.

Zažijte neskutečný zvuk, neskutečný výkon a radost z jízdy v tomto monstrózně silném autě. Na výběr máte některé z našich vybraných tras

Zážitková jízda autem Mercedes cl63 amg